program

Originální zábava pro děti i dospělé

Nabízím vystoupení od soukromých akcí až po veřejné produkce. Vystoupím na Vaší narozeninové oslavě, svatbě nebo na firemním večírku.

Moderní magie pro děti

Vytvářím tyto programy speciálně pro dětské publikum, ale dobře se při nich baví i dospělí. Střídám mluvené slovo s moderní magií při hudbě, kterou předvádím humornou formou tak, abych udržel neustálou pozornost nejenom dětských diváků, ale i přihlížejících rodičů. Děti aktivně zapojuji do kouzel a všemožně mi při kouzlení pomáhají. Zároveň je také naučím několik jednoduchých kouzel a tak se z pouhých diváků stávají samotnými aktéry. Program pro vás mohu doplnit modelováním balónků, kdy dětem rozdávám vytvarované balónky v podobě různých zvířátek.

Plánujete pro své dítě oslavu narozenin s kamarády? Rád se postarám o zábavu, kterou děti milují.

Mikromagie - MODERNÍ MAGIE MEZI HOSTY

Proměňte svou společenskou akci v interaktivní, zábavný a nezapomenutelný zážitek díky magii zblízka a mentalismu (čtení myšlenek). Budu procházet přímo mezi vámi a budu vás bavit moderními iluzemi. Můžete čekat efekty jako jsou oheň, peníze, levitace, ohýbání železných předmětů a spousty dalších netradičních kouzel s předměty zapůjčených od diváků.

Nejlepší na tom je, že kouzla zblízka se odehrávají jen pár centimetrů od diváků a zanechávají v nich jedinečný zážitek, o kterém budou mluvit ještě několik měsíců.

ZÁBAVNÁ MAGICKÁ SHOW

Úvodní program pro větší počet diváků. Nečekejte strohé předvádění triků, ale akční a inteligentní zábavu. V tomto programu pro vás propojuji moderní iluze, psychologii, hypnózu, napětí a humor. Spolupracuji nejen s diváky na jevišti, kteří se stávají součástí kouzel, ale zároveň i s celým publikem.

skořápkář - falešná hra skořápky

Skořápky jsou hazardní hra spočívající v sázení na nalezení konkrétního ze tří míchaných předmětů. Nechte se zlákat a zahrajte si s opravdovým mistrem mnoha variant této zakázané hry. Uvidíte neuvěřitelné fígly a podvody, které Vám běžný skořápkář nikdy neukáže. Kouzelník Aleš Krejčí Vás přesvědčí o tom, že skořápky o pravé peníze nemáte nikdy hrát.

Hru pro Vás můžeme udělat např. ve stylu 30. nebo 90. let.